Hommikurutiin purunematu keha ja vaimu saavutamiseks!

Alusta hommikut mediteerimisega ja seejärel jaluta 30 minutit.

Hommikune jalutamine aitab meil panna vere voolama, suurendades erksust hommikul ning kogu päeva vältel.
Mõõdukas päikesevalgus aitab parandada meeleolu ja keskendumisvõimet, tõstes kehas serotoniini taset. See on tuntud ka kui õnnehormoon, mis vähendab stressi taset ja muudab erksamaks.
Kui me viibime päikesevalguse käes ja seda eriti hommikul, hakkab meie loomulik melatoniini tootmine õhtuti varem pihta ja aitab meil kergemini uinuda.

lmselt kõige tuntumat lõõgastumistehnikat ehk mediteerimist on kasutatud aastatuhandeid meele rahustamiseks, jõu taastamiseks või keha lõõgastamiseks.
Meditatatsioon on suurepärane abivahend uneprobleemide lahendamiseks. On kümneid, võib olla isegi sadu uuringuid ning katseid, mis tõestavad mediteerimise positiivset mõju meie une kvaliteedile ja pikkusele. Mediteeri vähemalt 10-15 minutit vahetult enne magama minekut ning alustades pea meeles, ka 10 sekundit on parem kui mitte midagi. Anna endale aega rutiiniga harjuda ning peagi märkad, kuidas sinu meeled rahunevad ja uinumine muutub lihtsamaks.
Kui oled mediteerimises päris algaja, soovitame juhendajaga mediteerimist, mis aitab sul jõuda oma olemuse sügavaimate kihtideni ja – loodetavasti – sealt und leida.