Kuidas saavuta lühema treeninguga parem tulemus?

Alati ei tunne me ennast 100% trenni minnes. Samas tulemuslikuks treeninguks vajame energiat. GHOST LEGEND® pre workout ühendab endas väljapaistvat energiat ja keskendumisvõimet, koos premium pump-efekt koostisosadega, et tunneksid ennast 100%, just siis, kui seda kõige rohkem vajad! Need on põhjused, miks GHOST pre-workoudid, kohe ka meie tähelepanu köitisid!

GHOST on löönud käed legendaarse kummikomme tootva firmaga -WARHEADS, millel on eriti hapu maitse. Mis on paljude Eesti sportlaste poolt armastatud.

GHOST igas kulbi täies sisaldub sind huvitavat kraami kaks korda rohkem kui enamikus „parimatest“ trennieelsetest toidulisanditest.

GHOST LEGEND® PRE-WORKOUT SOUR GREEN APPLE
Mis on ikkagi pre-workout?

Pre-workout ehk "treeningueelne" viitab toidulisanditele, mille eesmärk on pakkuda kehale kõike mida vajate enne korralikku treeningut, et parandada enda tulemusi ja hoida energia laes terve treeningu vältel.

Pre-workout toidulisandid sisaldavad üldiselt järgmisi komponente:

 • Beeta-alaniin, mis aitab kehal kauem pingutada, suurendab vastupidavust ja võimaldab treenida suurema intensiivsusega. Võib tekitada nahal sipelgate üle jooksmise tunnet, mis meie hinnangul annab veel eneriat ja tuhinat juurde.
 • Bcaa-d ehk hargnenud ahelaga aminohapped, mis toimivad kui valgu "ehitusplokid". Nende hulka kuulub kolm üheksast asendamatust aminohappest: leutsiin, isoleutsiin ja valiin. Bcaa-d aitavad kehal valku metaboliseerida ja toetavad lihaste säilimist koos taastumisega.
 • Kofeiin, mis pole üldiselt keha jaoks midagi uut. Eriti kui juua kohvi näiteks igal hommikul või isegi päeval tööd tehes. Kofeiin annab mõnusa vaimse ja füüsilise tõuke, mis suurendab keskendumisevõimet ja energiataset.
 • Kreatiin, mis varustab meid energiavarudega. Sageli arvatakse et kreatiin aitab ehitada lihaseid. See vastab tõele vaid osaliselt, sest tegelikult annab kreatiin energiat mis annab meie kehale võimaluse teha ekstra pingutusi, näiteks jõusaalis käies oleme siis suutelised tegema rohkem korduseid. Tänu kreatiinile koguneb meie kehasse rohkem vett, mille tulemuseks on suurem "pump" ja parem treening.

GHOST LEGEND® PRE-WORKOUT SOUR WATERMELON

Tuleb ette päevi, kui väsimustunne tekib juba enne treeningu algust. Selleks on vaja tuge, midagi, mis aitab leida treeningul lisamotivatsiooni.

Pre-workout võtmise eelised ennem treeningut:

   • lisaenergia kasv;
   • toitainete ja hapniku suurenenud juurdevool lihaskudedesse;
   • veresoonte laienemine, vereringe ja toitainete transpordi kiirenemine;
   • lihaste paisumine ja veenikontuuri paranemine;
   • keskendumisvõime paranemine;
   • lisamotivatsiooni kasv.

Pre-workout on mõeldud sportliku jõudluse ja tulemuste parandamiseks. Andes meile energiat ja vastupidavust. Iga inimese jaoks leidub talle sobiv pre-workout mis lisab treeningul keskendumisvõimet, energiat ja motivatsiooni ning muudab treeningud paremaks ja effektiivsemaks.